HUKUK İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
ARABULUCULUK DAİRE BAŞKANLIĞI
ATÖLYE ÇALIŞMASI (GAZİANTEP)

            Sayın Arabulucu,

            Ticari uyuşmazlıklarda dava şartı arabuluculuk sürecindeki başarının sürdürülebilirlik kazanması; uygulamada ortaya çıkabilecek sorunların önlenmesi, uygulama birliğinin sağlanması ve sürecin sağlıklı ilerleyebilmesi amacıyla, arabuluculara yönelikatölye çalışmaları yapılmasının yararlı olacağı düşünülmektedir. Bu itibarla, 04.07.2019 tarihinde Gaziantep’te Ticari Uyuşmazlıklarda Dava Şartı Arabuluculuk Atölye Çalışmasıına katılmak isteyen arabulucuların, aşağıda verilen linkteki başvuru formunu doldurarak, atolyebasvuru2019@gmail.com adresineen geç 01.07.2019 tarihi mesai bitimine kadar göndermesi gerekmektedir.


NOT:Eğitime katılım ücretsizdir. Gaziantep ve çevre illerden arabulucular katılım sağlayabilir. Ancak, Atölye çalışmalarının verimliliği açısından, başvuru yapan ilk 80 arabulucu atölye çalışmalarına katılım sağlamaya hak kazanacaktır.

04.07.2019 tarihinde Gaziantep Tuğcan Otel’de gerçekleştirilecek olan “Ticari Uyuşmazlıklarda Dava Şartı Arabuluculuk Atölye Çalışması”na katılmak isteyen arabulucularımız, aşağıdaki linkten Program ve Başvuru Formu’na ulaşabilirler.

Başvuru Formu (İndirmek İçin Tıklayınız)

Program ve İçerik (İndirmek İçin Tıklayınız)

 

 

PROJELER
Projemiz
ADRESİMİZ
  • Adalet Bakanlığı Ek Bina Milli Müdafaa Cad. No:22 Bakanlıklar Kızılay/ ANKARA
SİTEMİZİ
 
T.C. Adalet Bakanlığı Arabuluculuk Daire Başkanlığı Resmi Web Sitesi © 2015 Tüm Hakları Saklıdır.