HUKUK İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
ARABULUCULUK DAİRE BAŞKANLIĞI
BASINDA BİZ


Arabuluculuk Daire Başkanımız Hakan ÖZTATAR'ın katılımı ile Kanal Avrupa'da yayınlanan HUKUK SAATİ adlı programda arabuluculuk konusu işlenmiştir.

Kanal D Ana Haber Bülteninde İstanbul Kapalı Çarşıda Daire Başkanımız Sayın Hakan Öztatar'ın da katılımları ile gerçekleştirilen Arabuluculuk haberi yayınlanmıştır.

Arabuluculuk Daire Başkanımız Sayın Hakan ÖZTATAR'ın katılımı ile TGRT Haber'de yayınlanan GÜNDEM ANALİZ adlı programda Arabuluculuk konusu işlenmiştir.

TRT 1 Ana Haber Bülteninde Arabuluculuk Daire Başkanımız Sayın Hakan ÖZTATAR'ın röportajı yayınlanmıştır.

Arabuluculuk Daire Başkanımız Sayın Hakan ÖZTATAR'ın katılımı ile Rize Çay Tv'de yayınlanan ÇAY'DA SABAH adlı programda Arabuluculuk konusu işlenmiştir.

CNN TÜRK Ana Haber Bülteninde Arabuluculuk Daire Başkanımız Sayın Hakan ÖZTATAR'ın Kapalı Çarşıda yapılan Arabuluculuk ile ilgili röportajı yayınlanmıştır.

CNN TÜRK Ana Haber Bülteninde Arabuluculuk konusunu anlatan haber yaynlanmıştır.

Kanal D Ana Haber Bülteninde Daire Başkanlığımız Kamu Spotu ile birlikte Arabuluculuk Daire Başkanımız Sayın Hakan ÖZTATAR'ın Arabuluculuk ile ilgili röportajı yayınlanmıştır.

Arabuluculuk Daire Başkanımız Hakan ÖZTATAR'ın ve İzmir Arabulucular Derneği Saymanı Ali ERİNÇ SOYER'in katılımı ile İzmir EGE TV'de yayınlanan EGE FİNANS adlı programda arabuluculuk konusu işlenmiştir.

Arabuluculuk Daire Başkanımız Hakan ÖZTATAR'ın ve İzmir Arabulucular Derneği Başkanı Ayşe Dağcı'nın katılımı ile TRT HABER'de arabuluculuk konusu işlenmiştir.

Arabuluculuk Daire Başkanımız Hakan ÖZTATAR'ın katılımı ile Sivas Kanal 58'de yayınlanan GÜNCEL adlı programda  arabuluculuk konusu işlenmiştir.

Arabuluculuk Daire Başkanımız Sayın Hakan ÖZTATAR'ın katılımı ile Sakarya SRT TV'de Arabuluculuk konusu işlenmiştir.

Arabuluculuk Daire Başkanımız Sayın Hakan ÖZTATAR'ın katılımı ile Bursa OLAY TV'de yayınlanan GÜNDEMİN GETİRDİKLERİ adlı programda Arabuluculuk konusu işlenmiştir.

Arabuluculuk Daire Başkanımız Sayın Hakan ÖZTATAR'ın CNN TÜRK haber kanalına verdiği röportajda Arabuluculuk konusu işlenmiştir.

Arabuluculuk Daire Başkanımız Sayın Hakan ÖZTATAR'ın katılımı ile TRT HABER'de Arabuluculuk konusu işlenmiştir.

Arabuluculuk Daire Başkanımız Sayın Hakan ÖZTATAR'ın katılımı ile Bursa LİNE TV'de yayınlanan SÜRMANŞET adlı programda Arabuluculuk konusu işlenmiştir.

Arabuluculuk Daire Başkanımız Sayın Hakan ÖZTATAR'ın katılımı ile Bursa AS TV'de yayınlanan SATIRBAŞI adlı programda Arabuluculuk konusu işlenmiştir.

Arabuluculuk Daire Başkanımız Sayın Hakan ÖZTATAR'ın katılımı ile TRT'de yayınlanan YENİ GÜNE MERHABA adlı programda Arabuluculuk konusu işlenmiştir.

Arabuluculuk Daire Başkanımız Sayın Hakan ÖZTATAR ve Arabuluculuk Kurulu Üyemiz Sayın Yakup ERİKEL'in katılımları ile İÇEL TV'de yayınlanan ARKA PLAN adlı programında Arabuluculuk konusu işlenmiştir.

PROJELER
Projemiz
ADRESİMİZ
  • Adalet Bakanlığı Ek Bina Milli Müdafaa Cad. No:22 Bakanlıklar Kızılay/ ANKARA
SİTEMİZİ
 
T.C. Adalet Bakanlığı Arabuluculuk Daire Başkanlığı Resmi Web Sitesi © 2015 Tüm Hakları Saklıdır.